KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Glastavla 14556232

nr 1455 6232

Glastavla

K E Book. Signerad, Kosta, numrerad 24/200, "Kronhjort", handslipat, yttermått inklusive ram: 29x39cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 mars 2022
kl 20:08:23

19/3 23:50:17 1      100 kr
21/3 19:40:17 2      Vinnande bud